19
MAR
2018

Türkiye Flok Baskı

Posted By :
Comments : 0

Flok Ambalaj

Ambalaj bir ürünün değerini ilk bakışta insanlara aktaran ve insanları ürünü almaya yönlendiren materyallerdir. Bu nedenle de firmalar ambalaj üretimine ve ambalajlarda kullanılan malzemelere oldukça değer verirler. Ambalajlarda flok kullanımı ise son yıllarda oldukça yaygın ve tercih edilen bir yöntemdir.

Flok ambalaj yapımı zor ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle flok ambalaj yaptıracak olan firmaların baskı seçiminde dikkatli olması gerekir. Floksa tecrübeli kadrosu ve yüksek teknoloji üretim makineleri ile ambalaj baskı işlerinizi hem güvenli hem de uygun fiyatlarla yapar. Siz de flok ambalaj yaptırmak isterseniz, hemen Floksa’ya ulaşabilir, detaylı bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

Flok Baskı

Flok, tekstil elyaflarının kesilme ya da öğütülme yolu elde edilen lif parçacıklarına verilen isimdir. Bu lif parçacıkları o kadar incedir ki toz olarak da düşünülebilir. Ortaya çıkan bu 1-7 mm uzunluğundaki malzemeler ile yapıştırıcı kullanılarak yapılan baskıya ise Flok Baskı adı verilir. Flok Baskı kıyafetlerden araba parçalarına, mobilya ürünlerinden temizlik ürünlerine kadar hayatımızın her alanında yer alan ve kullanılan bir baskı çeşididir.

Temel olarak iki çeşit Flok Baskı vardır; Öğütme Flok Baskı(Doldurma Flok) ve Kesme Flok Baskı(Kaplama Flok). Bu iki yöntemi birbirinden ayıran ise Flok elde edilmesi için kullanılan yöntem ve malzemedir. Öğütme Flok Baskı bir diğer adıyla Doldurma Flok, tekstil üretiminden artan malzemelerden üretilen ve döşemelik gibi malzemelere uygulanan baskı türüdür. Kesme Flok Baskı ya da diğer adıyla Kaplama Flok ise elyaftan kesme ya da kıyılma yöntemiyle üretilen ve kumaştan tahtaya pek çok zemine uygulanabilen baskı türüdür. Kesme Flok Baskı’da kullanılan toz istenilen renkte olabileceğinden istenilen renklerde baskı yapılmasını da kolaylaştırır.

Flok Kağıt

Flok kağıt flok malzeme kullanılarak üretilen kağıt türüdür. Düz zemin flok, kısmi flok ve desenli flok olarak 3 ayrı şekilde üretilebilir. Aynı zamanda flok kağıt pek çok baskı çeşidi için de oldukça uygundur. Varak Baskı, Süblimasyon Baskı ve UV Baskı uygulamalarında flok kağıt gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Flok kağıt normal kağıttan farklı olarak flok malzeme kullanılarak üretilir ve sadece özel kullanım alanları için fayda sağlar. Örneğin, bir flok baskı çeşidi olan süblime baskıda flok kağıt üzerine aktarılan boya yüksek ısı ve düşük basınca maruz bırakılarak birçok ürün üzerine basılabilir. Bu baskının yapılmasında flok kağıt kullanımı şarttır.

Flok Kaplama

Flok toz denilebilecek kadar küçük parçalardan oluşan bir malzemedir. Bu malzeme de tahta, kağıt, kumaş, duvar gibi pek çok alana yapıştırıcı vasıtasıyla uygulanır. Yapıştırıcı ile Flok tozunun istenilen alanlara uygulanmasına ise Flok Kaplama ismi verilir. Flok Kaplama pek çok zemin üzerine kolayca uygulanabilen ve oldukça kaliteli bir sonuç veren kaplama türüdür. Flok Kaplama özel yapıştırıcı ile uygulandığından, zemin malzemesinden bağımsız olarak yapıştırıcının uygulanabildiği her zeminde kullanılabilir.

Flok Kaplama günlük hayatımızdaki pek çok malzemede kullanılır. Bunun sebebi Flok Kaplama’nın kullanıldığı malzemeye görsel açıdan değer katmasıdır. Ayrıca ses yalıtımı gibi birçok da ek fayda sağlayan Flok Kaplama, kullanıldığı malzemeye bağlı olarak malzemenin kalitesini de ciddi oranda artırır. Örneğin, çekmece içlerinde kullanılan malzemelere Flok Kaplama uygulandığında, çekmece içerisindeki malzemenin ses yapmasının önüne geçilebilir. İşte tüm bu sebeplerden ötürü Flok Kaplama neredeyse tüm sektörlerde farklı pek çok üründe kullanılır. Siz de ürünlerinizde Flok Kaplama kullanmak isterseniz Floksa ile güvenle çalışabilir, ürünlerinize ve dolayısıyla firmanıza değer katabilirsiniz.

Flok Metraj Baskı Nasıl Yapılır?

Flok Metraj Baskı farklı desen ve renk seçeneklerinin hazır desenler üzerinden kullanılabildiği bir baskı türüdür. Özellikle pek çok farklı tasarımı olan ürünler için sıkça tercih edilen Flok Metraj Baskı, renk varyasyonlarının çok olduğu ürünler için en ideal yöntemdir. Özellikle baskı süresi ve maliyeti de hesaba katıldığında oldukça avantajlı bir baskı yöntemidir. Flok Metraj Baskı hazır desenler ile istenilen malzeme üzerine parça parça uygulanır. Bu uygulama sırasında ise Flok Metraj Baskı özel yapıştırıcı ile kullanılır.

Flok metraj baskı baştan sona oldukça detaylı ve özen isteyen bir baskı türüdür. Bu nedenle de flok metraj baskının uzman ekipler tarafından son teknoloji makineler kullanılarak yapılması gerekir. Floksa tecrübeli ve eğitimli kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile flok metraj baskı işlerinizi hem uygun fiyatlar hem de kaliteli hizmet garantisi ile yapar. Siz de flok metraj baskı işlerini Floksa ile yaptırmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Flok Nedir?

Flok, doğal ya da sentetik materyaller kullanılarak üretilen ve birçok ürün üzerinde kullanılabilen toz şeklindeki malzemedir. Flok üretildiği materyale göre iki çeşide ayrılır; öğütme flok ve kesme flok. Öğütme flok, tekstil malzemelerinin artıklarından üretilir. Öğütme flok artık tekstil malzemelerinden üretildiği için belli ve eşit uzunluklara sahip değildir. Kesme flok ise sadece birinci kalite ince sentetik ve selülozik flok baskı tozları kullanılarak üretilir. Kesme flok üretiminde öğütme flokun aksine standart ölçüler bulunmaktadır. Kesme flok uzunluğu 0.3 mm ile 5.0 mm arasında değişir. Flok uzunluğu flok baskı kalitesini ve flok yumuşaklığını doğrudan etkiler.

Öğütme flok ve kesme flok uygulanacağı alana göre bazı avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Öğütme pamuk flok artık tekstil materyallerinden üretildiğinden diğer floklara göre daha düşük maliyetli olur. Aynı zamanda ince olmasından ötürü de öğütme pamuk flok oldukça yumuşak bir yapıya sahip olur. Ancak, diğer floklar arasındaki aşınma ve darbeye dayanıklılık konusundaki en zayıf çeşit de öğütme pamuk floktur. Bu nedenle, flok tercihi yaparken muhakkak kullanılacak ürün ve ürün kullanım alanları dikkate alınmalı, sonrasında flok seçimi dikkatli yapılmalıdır.

Flok Tozu

Flok tozu, flok baskı işlemlerinde kullanılan, aslında tozdan ziyade küçük lif parçalarından oluşan materyaldir. Flok tozu ve flok tutkalı sayesinde flok baskı yapılabilir. Öncelikle flok baskının yapılacağı ürünün yüzeyine flok tutkalı uygulanır. Ardından, tutkal üzerinde flok tozu uygulanarak baskı işlemi tamamlanır. Flok tozu direkt olarak flok tutkalının üzerine uygulandığı için flok tozunun kullanım alanlarında bir kısıt bulunmaz. Flok tozu, flok tutkalının kullanılabildiği her yüzeyde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Flok tozları günlük hayatımızda neredeyse her ürün üzerinde görebileceğimiz maddelerdir. Örneğin, bir t-shirt üzerinde kadifemsi bir görüntü elde etmek için kullanılabilir. Bunun dışında ses ve ısı yalıtımlarında da sıklıkla kullanılır. Flok tozlarının uzunlukları kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir ve flok tozunun uzunluk ve kalitesi flok baskının kalitesini direkt olarak etkiler. Bu nedenle de flok tozu kesimlerinin ve flok baskı uygulamalarının doğru olarak yapıldığı bir firma ile çalışmak ürününüzün kalitesini artırır. Floksa tecrübeli kadrosu ve üretim ekipmanları ile size en doğru ve kalitesi hizmeti uygun fiyatlarla sunar. Siz de bu hizmetten faydalanmak isterseniz, bize ulaşabilir, detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Flok Tozu Çeşitleri

Flok tozu çeşitleri kullanım alanına göre değişiklik gösterir, bu değişikliği de belirleyen flok tozunun kalınlığı ve uzunluğudur. Flok tozunun hangi kalınlıkta ve hangi uzunlukta olması gerektiği ise sektörün ve ürünün ihtiyacına göre belirlenir. Flok tozu ölçümlerinde dtex ve mm ölçü birimleri kullanılır. ‘dtex’ kalınlık ölçü birimi, ‘mm’ ise uzunluk ölçü birimidir.

Flok tozu neredeyse her sektörde kullanılır ancak her sektördeki kullanım şartları farklıdır. Aşağıda bazı sektörlerde genellikle kullanılan flok tozu ölçülerini bulabilirsiniz;

Kauçuk Zeminler

PA 1.7 dtex 0.5 mm – 3.3 dtex 0.5 / 0.7 mm

PES 3.3 dtex 0.5 / 0.7 mm

Eldiven Kutuları

PA 1.7 dtex 0.5 mm – 3.3 dtex 0.7 / 1 mm – 6.7 dtex 1 mm

İç Donanım

PA 1.7 dtex 0.5 / 0.7 mm

Halılar

PA 22 dtex 2 mm

Tekstil 

PA 1.2 dtex 0.6 mm – RV 1.7 dtex 0.5 mm

RV 3.3 dtex 0.5 / 0.7 mm

Döşeme

PA 1.2 dtex 0.6 mm – PA 1.9 dtex 1 mm -PA 3,3 dtex 1 mm

Ev Tekstil Ürünleri

PA 3.3 dtex 1 mm

Serigrafi – Tişörtler

PA 1.9 dtex 0,75 mm – PA 3,3 dtex 1 mm – RV 1,7 dtex 0,5 mm

Karton

RV 1.7 dtex 0.5 mm – PA 1.7 dtex 0.5 mm

Plastik

1,2 dtex 0,5 mm

Duvar Kağıdı

PA 1.5 dtex 0.5 mm – PA 3.3 dtex 0.7 / 1 mm

Köpük Uygulamaları

PA 1,2 dtex 0.5 / 0.7 mm – PA 1.7 dtex 0.5 / 0.9 mm

PES 1,7 dtex 0,3 mm

Kozmetik

PA 1.7 dtex 0.5 / 0.75 mm – PA 3.3 dtex 1 mm

Fayans

PA 22 dtex 3 mm

Çatı İzolasyonu

PA 6.7 dtex 1 mm

Ayakkabı

PA 1.7 dtex 0,5 mm

 

Flok Tutkalı

Flok Tutkalı, flok baskının uygulanacağı zemine flok maddesinin yapıştırılması için kullanılan yapıştırıcıdır. Flok direkt olarak malzeme üzerine değil esasen tutkal üzerine yapışır. Bu nedenle de flok baskı uygulanabilecek zeminler flok tutkalına göre belirlenir. Flok baskıda yaygın olarak kullanılan 3 çeşit tutkal vardır; kendiliğinden bağlanabilen akrilikler, poliüretan bazlı tutkallar ve PVC Plastisoller. Bu 3 flok tutkalı çeşidi de farklı malzemeler üzerinde, farklı amaçlarla kullanılabilir.

Kendiliğinden bağlanabilen akrilik flok tutkalı yıkama ve kuru temizleme gibi süreçlere karşı dayanıklı ve aynı zamanda düşük maliyetli olmasından ötürü tekstil sektöründe sıklıkla tercih edilir. Poliüretan tutkallar ise oldukça kaliteli görünüm elde edilebilen, özellikle de pahalı flok baskılarında tercih edilen bir flok tutkalı türüdür. Ancak, poliüretan tutkallar diğer flok tutkallarına kıyasla çok daha maliyetlidir. PVC plastisoller ise diğer flok tutkallarına kıyasla çok daha sert bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de tekstil alanında tercih edilmez, bunun yerine ayakkabılar ve zemin kaplamaları gibi sertliğin daha değerli olduğu alanlarda kullanılır. Maliyeti çok da yüksek olmayan plastisol flok tutkallar kuru temizlemeye karşı dayanıklı değildir.

 

Floklu Transfer Baskı Nasıl Yapılır?

Floklu Transfer Baskı, baskı esnasında kullanılacak olan flokun katı halden gaz haline getirilerek bu şekilde çeşitli materyaller üzerine basılmasında kullanılan yöntemdir. Bu yöntem, flok katı haldeyken düşük basınç ve yüksek sıcaklığa maruz bırakılarak, sıvı hale dönüşmeden gaz haline dönüştürülmesiyle uygulanır.

Floklu transfer baskıda özel flok kağıdı kullanılır ve bu sayede baskı yapılır. Bu nedenle de baskı esnasında kullanılan flok kağıt, flok tozu ve uygulamayı yapan ekibin tecrübesi oldukça önemlidir. Floksa tecrübeli kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile size hem kaliteli flok transfer baskı hem de uygun fiyat imkanı sunar. Siz de flok transfer baskı işlemlerinizi Floksa güvencesi ile yaptırmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Flok Baskı Nasıl Uygulanır?

Flok baskı birçok malzeme zeminine uygulanabilen ve hemen hemen her sektörde kullanılan bir baskı türüdür. Uygulanacak malzeme ve flok türü belirlendikten sonra flok tutkalı malzeme zemini üzerine sürülür. Ardından tutkal üzerine flok malzemesi ile baskı uygulanır. Flok baskı uygulamasında belirleyici noktası flok tutkalının zemine uygulanışıdır. Flok malzemesi zeminden bağımsız olarak flok tutkalı üzerine yapıştığından, flok tutkalının uygulanabildiği her zemin üzerinde flok baskı uygulanabilir.

Kadife Kaplama

Kadife kaplama flok baskı içerisinde en çok kullanılan kaplama çeşididir. Kuyumcu kutuları, tekstil ürünleri, davetiyeler gibi pek çok farklı alanda tercih edilen kadife kaplama, ürüne kaliteli bir görünüm ve yumuşak bir his verir. Kadife kaplama uygulanan ürünler aynı zamanda daha lüks bir görünüme kavuşurlar. Bu nedenle de ürününe değer katmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Kadife kaplama, kadifeden üretilen flok ürünlerinin flok baskı yöntemiyle ürüne uygulanması yöntemidir. Bu baskı yöntemi flokların yoğun aralıklarda ve kaliteli flok kullanılarak uygulanması ile çok daha kaliteli ve yumuşak bir görünüme sahip olur. Floksa ile kadife kaplama yaptırarak, hem uygun fiyata hem de kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Transfer Baskı Nedir? Nasıl Yapılır? Transfer Baskı Teknikleri Nelerdir?

Transfer baskı özel kağıt üzerinde aktarılan boyanın yüksek ısıya ve düşük basınca maruz bırakılarak katı halden sıvı hali atlayıp gaz haline getirilmesi ile uygulanan baskı çeşididir. Transfer baskı 3 ayrı yöntem ile yapılabilir. Transfer baskı teknikleri, Süblime Transfer Baskı, Serigrafi Transfer Baskı ve Ofset Transfer Baskı’dır.

Süblime transfer baskıda özel kağıt üzerine ofset baskı veya dijital baskı ile basılan model teksti ve porselen gibi birçok zemin üzerine yüksek ısı ve düşük basınç kullanılarak uygulanır. Serigrafi transfer baskıda ise renk seçenekleri 3 renk ile sınırlıdır. Bu uygulamada da özel bir kağıda uygulanan model ardından yüksek ısı ve düşük basınç vasıtasıyla tekstil başta olmak üzere pek çok zemine uygulanabilir. Üçüncü ve son transfer baskı tekniği ise ofset transfer baskıdır. Ofset transfer baskıda modeller CMYK renkleri kullanılarak özel bir kağıda basılır. Ardından serigrafi transfer baskıdaki yöntemler takip edilerek plastisol veya su bazlı boyalarla ve hotmelt uygulaması ile zemine baskı yapılır. Tüm bu transfer baskı yöntemlerinde özel kağıda yüksek ısı ve düşük basınç uygulanarak boyanın gaz halde baskı yapılacak malzemeye geçmesi yöntemi kullanılır.

Transfer Flok Kağıdı

Transfer flok kağıdı transfer baskı tekniklerinde kullanılan özel bir kağıttır. Transfer flok kağıdı flok tozu kullanılarak flok baskıda kullanılmak üzere üretilir. Örneğin, süblime flok baskı tekniğinde transfer flok kağıdı kullanılır. Bu baskı tekniğinde transfer flok kağıdına yüksek ısı ve düşük basınç uygulanarak boya baskının yapılacağı zemine aktarılır.

Transfer flok kağıdı hem boya tutuculuğu hem de boyanın aktarımı konusunda transfer baskıya uygun bir kağıttır. Bu nedenle de üretiminden, baskının uygulanılmasına kadar ki tüm süreç boyunca oldukça detaylı işlemlerden geçer. Bu işlemlerin tümünün profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından yapılması gerekir. Floksa’da tüm bu işlemler baştan sona profesyonel bir ekip tarafından son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Eğer siz de transfer flok baskılarınızı Floksa ile yaptırmak isterseniz bize hemen ulaşabilir, işlerinizi güvenle ve uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

 

Flok Ve Süblime Transfer Baskı

Süblime transfer baskıda boya özel kağıtlar üzerine aktarılarak ardından yüksek ısı ve düşük basınç vasıtasıyla baskının uygulanacağı malzemeye aktarılır. Bu baskı tekniğinde kullanılan kağıt ve kağıt üzerine yapılan baskı yöntemi baskının şeklini ve kalitesini belirler. Eğer süblime transfer baskıda transfer flok kağıdı kullanılır ise bu baskının kalitesini artırır ve bu baskı yöntemine de Flok Süblime Transfer Baskı adı verilir.

 

Flok Kuyumcu Kutuları

Kuyumcularda satılan altın ve diğer malzemelerden yapılan aksesuarların içerisine koyulduğu kutulara hepimiz aşinayızdır. Bu kutular yumuşak bir yüzey alanına sahip, şık ve kullanışlıdırlar. Bunun nedeni kutu yüzey alanında flok malzemesinin ve flok baskının kullanılmış olmasıdır. Kuyumcularda satılan ürünler değerli ürünler oldukları ve kutularının da kaliteli olması gerektiği için flok kuyumcu kutuları flok baskı tekniği kullanılarak üretilir.

Floksa kendi tesislerinde flok kuyumcu kutularının üretimlerini yaparak kuyumcuların müşterilerine ürünlerini kaliteli ve güzel kutularda sunmalarını, bu sayede de satışlarını artırmalarını sağlar. Siz de ürününüze değer katmak ve müşteri kitlenizi geliştirmek isterseniz Floksa ile flok kuyumcu kutularını sipariş edebilirsiniz.

 

Flok Kaplı Karton Çantalar

Karton çantalar son zamanlarda giyim mağazaları, kuyumcular, gözlükçüler, kozmetikçiler ve hediyelik eşya satıcıları gibi pek çok perakende alanında kullanılmaya başlandı. Karton çanta kullanımı arttıkça da bu özellikle rakipler arasından sıyrılmak zorlaştı. Bu nedenle floklu karton çanta kullanma kaliteli ve daha güzel bir görünüm vereceğinden birçok önemli marka floklu karton çanta kullanmaya yöneldi.

Floklu karton çanta kullanımı markanızın imajına katkı sağlar. Firmanızdan alışveriş yapan insanların birçoğu alışveriş sonrasında da çantalarınızı günlük hayatlarında kullanmaya devam ederler. Bu da size hiç para vermeden reklam yapma fırsatı verir. Özellikle reklam maliyetlerinin yüksek olduğu bu günlerde bu paha biçilmez bir değerdir. Eğer siz de markanıza değer katmak ve bu yolla satışlarınızı artırmak isterseniz, floklu karton çanta siparişinizi hemen Floksa ile verebilirsiniz.

 

Flok Kaplı 3 Boyutlu Ürünler

Flok kaplama dendiğinde genellikle kutunun sadece bir yüzü gibi 2 boyutlu kaplama akla gelir. Ancak flok kaplama 3 boyutlu pek çok ürüne de uygulanabilir. Özel makineler aracılığıyla yapılabilen 3 boyutlu flok kaplama Floksa’da güvenle yaptırılabilir. 3 boyutlu ürünlerde flok kaplama yapıldığında ürünün içi – dışı veya altı – üstü gibi her alanına kaplama yapılabilir.

 

Flok Baskı Desenleri

Flok baskı çok küçük parçalar şeklinde kesilen flokların flok tutkalı vasıtasıyla zemine yapıştırılması ile yapılan baskı türüdür. Bu baskı çeşitli yöntemlerle yapılabilir ve bu yöntemlerde flok baskı desenleri değişiklik gösterebilir. Genelde kullanılan flok baskı yöntemlerindeki flok baskı desenleri puantiyeli, düz, çizgili ve iki renk veya üç renk desenli olarak düşünülebilir. Flok baskı çeşidine göre kullanılabilen desen ve renk çeşitliliği artar veya azalır. Flok baskıda kullanabileceğiniz desenler, renkler ve fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi almak için Floksa’ya ulaşabilirsiniz.

 

Flok Baskı Nasıl Yapılır

Flok baskı birçok farklı sektördeki, birçok farklı ürüne gönül rahatlığıyla uygulanabilir. Flok malzemesi uygulanacağı ürüne direkt olarak uygulanmaz arada flok tutkalı kullanılır. Bu nedenle de flok tutkalının kullanılabildiği her alana flok baskı uygulaması yapılabilir. Flok baskı uygulamalarında kullanılan flokun üretildiği malzemeye bağlı olarak yumuşaklık ve kalite değişir.

Flok baskı 1 – 7 mm arasında kesilmiş liflerin zemine uygulanan flok tutkalına dik bir konumda basılması ile yapılır. Liflerin dik konumda kalması için çeşitli yöntemler kullanılır. Bu yöntemler arasında elektrostatik floklama diğerlerine göre daha pahalı ama daha etkili bir yöntemdir. Bu yöntemde flok baskı daha yoğun ve düzgün olarak yapılabilir.

 

Flok Baskı Nedir

Flok baskı tekstil artıklarından ya da sentetik kumaşlardan üretilen 1 – 7 mm arası flokların, flok tutkalı kullanılarak ürün zeminine basılması işlemidir. Flok baskı esnasında flok tutkalı kullanıldığı için flok tutkalının kullanılabildiği birçok ürüne flok baskı uygulaması yapılabilir. Bu nedenle de neredeyse her sektörde flok baskı kullanılır.

Flok baskı özellikle kutular, karton çantalar, araba parçaları ve daha sayısız üründe kullanılır. Flok baskı ürüne kaliteli bir görüntü kattığından diğer baskı çeşitlerine nazaran daha fazla tercih edilir. Flok baskı yapımında kaliteyi doğrudan etkileyen pek çok faktör vardır. Kullanılan flokun kalitesi, baskı makinelerinin kalitesi ve çalışanların tecrübesi bunlardan sadece birkaçıdır. Bu nedenle, flok baskı yaptıracak olan firmaların baskı firması seçerken oldukça dikkatli olmalar gerekir. Bu noktada Floksa size tecrübeli kadrosu ile kaliteli hizmet garantisi verir. Siz de flok baskı işlerinizi Floksa’da güvenle yaptırmak isterseniz bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Flok Düğün Davetiyeleri- Lüx Davetiye

Düğünler insanların oldukça önem ve değer verdiği etkinliklerdir. Düğünlerin de olmazsa olmazı düğün davetiyeleridir. Bu nedenle düğün davetiyesi seçimlerinde insanlar saatlerini, günlerini hatta haftalarını harcarlar. Peki, bu kadar önemli bir baskı ürününü seçerken en kalitelisini almak istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse aradığınız şey; flok düğün davetiyesi. Flok düğün davetiyesi hem sağlam hem de kaliteli görünümüyle davetlilere mükemmel bir his yaşatır. Bu nedenle de düğünlerine ekstra özen gösterenlerin bir numaralı tercihidir.

Düğün davetiyelerinde flok düğün davetiyesi kullanımı son yıllarda oldukça arttı. Bunun sebebi de insanların farklı ve daha şık bir şeyler bulma arayışıdır. Özellikle kadife flok düğün davetiyesi en çok tercih edilen flok düğün davetiyesi türüdür. Siz de düğün davetiyelerinizde standarttan kurtulup kaliteye uygun fiyatlarla erişmek isterseniz, hemen Floksa ile siparişinizi verebilirsiniz.

Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
Adıyaman Flok Baskı Firmaları   Adıyaman Düğün Davetiyeleri
Adana Flok Baskı Firmaları   Adana Düğün Davetiyeleri
About the Author

Leave a Reply

*